بررسی طلا و جواهرات اسکار ۲۰۱۹

بررسی طلا و جواهرات اسکار 2019

بررسی طلا و جواهرات اسکار ۲۰۱۹،در این مقاله سعی کردیم برندهایی که در این مراسم شرکت میکنند معرفی کنیم،مراسم اسکار ۲۰۱۹ با زیبایی بی نقص سلبریتی ها با استفاده از لباس و اکسسوری هایشان برگزار شد، در این مراسم هنرمندان تمام تلاششان را میکنند و از برند های معروف استفاده کرده و طلا و جواهراتشان را به رخ بیننده میکشند.

اسکار امسال بیشتر لباس ها و اکسسوری ها شامل نقوش گل و الهام گرفته از محیط زیست بودند. در بین آنها گوشواره طلا با دنیای عجیبشان و انتخاب های جسورانه تفاوتی بزرگ با بقیه اکسسوری ها داشتند. این نمای کلی از بیشتر بانوان حاضر در مراسم بود. و در ادامه به بررسی بیشتر سلبریتی ها پرداختیم شاید برای شما هم جذاب باشد.

بررسی طلا و جواهرات اسکار ۲۰۱۹

لورا هرییر

بازیگر فیلم BlacKkKlansman با داشتن لباس مجلسی ابریشمی و خلاق که توسط لوئیز ویتون ساخته شده است جواهرات جذابی را از برند Bulgari پوشیده است ، این گردنبند ساخته شده از ۱۰ زمرد برش خورده عتیقه که در مجموع ۳۳٫۰۹ قیراط ، هشت روبل برش کوسن ساخته شده در کل ۱۸٫۴۹ قیراط و پله الماسهای برش خورده و پاویز در مجموع ۴٫۵۷ قیراط ، همه در پلاتین قرار دارند.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

امیلیا کلارک

برند جواهرات ژاپنی Niwaka تیپ و استایل جنیفر لوپز ، تینا فی و امیلیا کلارک را با الماس زینت بخشیده. کلارک با لباس سفارشی Balmain ، دستبند کاروانا با الهام از گل Niwaka را با الماس های طلای ۱۸ عیار پوشید.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

کنستانس وو

طلا و جواهر سواروفسکی برای نمایش در مراسم شب اسکار قطعاتی را برای بازیگر Crazy Rich Asians طراحی کرد ، از جمله این گوشواره های قطره بلند ساخته شده از الماسهای ساخته شده Swarovski و توپازهای اصلی ساخته شده در طلایی با مقاومت بالا.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

میشل یو

از جسورترین جواهرات جوایز اسکار ۲۰۱۹، دستبند الماس گلدار بود که توسط میشل یو پوشیده شده بود. از مجموعه Haute Joaillerie Chopard ، این قطعه از ۴۷٫۳۷ قیراط الماس ساخته شده در طلای سفید ۱۸ عیار ساخته شده است.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

جیمی ری ری نیومن

برنده جایزه اسکار برای بهترین استایل زنده جواهرات ، نیومن با جواهرات به رنگ جلبک به شکل گوشواره های بلند جواهرات Buccellati ، جواهراتی به شکل گلابی در مجموع ۶٫۴۱ قیراط ، محاصره شده توسط طلای مایل به زرد و طلای سفید را ست کرد.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

امی آدامز

آویز گردنبند cartier آدامز در واقع یک صندوقچه قدیمی سال ۱۹۳۵ از الماس و پلاتین بود که بر روی یک گردنبند الماس و تنیس پلاتینی قرار گرفت. جلوه خوبی با لباس سفارشی برند ورساچه ، که یک نقوش تزئینی ظریف هنر دکو را نشان می داد ، بود.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

رجینا کینگ

برنده جایزه اسکار برای اگر Beale Street Could Talk که دستبند طلا الماس توسط Chopard طراحی شده بود ، از جمله این دستبند جسورانه جادوگری که از ۵۳٫۴۳ قیراط الماس ساخته شده از طلای سفید ۱۸ عیار ، از مجموعه Haute Joaillerie که در خانه ساخته شده است.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

مارینا د تایرا

نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن زوج  که لباس شب با گوشواره لورن شوارتز، طراحی سفارشی با استفاده از ۵۰ قیراط یاقوت طبیعی و الماس های سفید، مجموعه ای در پلاتین بود.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

شارلیز ترون

در کنار لیدی گاگا ، ترون جسورترین جواهرات را روی فرش قرمز پوشیده و بیش از ۳۶۰ قیراط الماس بولگاری ، یاقوت کبود و زمرد در این گردنبند با جواهرات بالا که از ۷۹٫۸۳ قیراط الماس ساخته شده با طلای سفید ۱۸ عیار ساخته شده است. ترون این قطعه را با یکی دیگر از گردنبندهای جواهرات بالا با ۶۱ الماس درخشان به صورت چوکر مانند ، که به رنگ طلای سفید نیز ست و لایه بندی کرده بود. دستبندها ، گوشواره ها و انگشترها ظاهر را با لباس  یخی آبی رنگ Theron توسط ماریا گرازیا چیوری برای Dior Haute Couture تکمیل کردند.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

لورا درن

گردنبند دلبر  کاملاً الماس های او را که توسط برند هری وینستون بود ، “گردنبند قطره ای الماس رودخانه آبشار” با ۵۳٫۹۹ قیراط الماس در پلاتین قاب کرده بود.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

مایا رودولف

در میان زنانی که رنگ صورتی را روی فرش قرمز اسکار در آغوش گرفتند ، رودولف و گوشواره ای با  سنگی مختلط توسط ایرین نوویرت ، ساختن مرواریدهای دریای جنوبی و مرواریدهای آکوویا ، اپالهای سبز ، گلهای حک شده در اوپال صورتی ، کلسدونی آبی ، تورمالین و فیروزه ای ، قلب یاقوت کبود رنگی فانتزی ، اپالهای صورتی ، الماس تمام برش و پاوی الماس ، همه در طلای ۱۸ عیار و طلای سفید قرار دارد به نمایش گذاشته است.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

تسا تامپسون

او لباس مجلسی مشکی Chanel Spring 2019 را با جواهرات، از جمله این گوشواره های ناسازگار “L’Esprit du Lion Dazzling” با گوشواره و الماس در طلای زرد ۱۸ عیار نشان داد.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

جولیا رابرتز

رابرتز روی صحنه به بهترین تصویر در فرش قرمز تشبیه شده است با، یک طراحی سفارشی توسط الی ساب، ست شده با جواهرات Cindy ، این گوشواره ها از مجموعه معماری طراح تایوانی از الماس به شکل گلابی ساخته شده است که در مجموع ۲۰٫۲۸ قیراط ، ۱۶ مروارید مخروطی و ۱۰۱۰ الماس با ۷ قیراط ساخته شده است ، همه اینها در طلای زرد ۱۸ عیار است.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

Leave a Reply

Your email address will not be published.