راهنمای انتخاب زنجیر طلا برای آقایان

راهنمای انتخاب زنجیر طلا برای آقایان

راهنمای انتخاب زنجیر برای آقایان عنوان مقاله ای است که برای شما تهیه کرده ایم تا در انتخاب شما کمکی کرده باشیم،همانطور که میدانید زنجیر طلا از محبوب ترین ها در دسته طلا مردانه است. با وجود انواع و اقسام سبکهای مختلف ، بهترین انتخاب برای انتخاب زنجیر طلا برای آقایان چیست؟چگونه می توان زنجیر طلایی را انتخاب کرد که متناسب با سبک و بودجه شما باشد؟

آیا آقایان میتوانند از زنجیر طلا استفاده کنند. مرد ها قرنها در سراسر جهان زنجیر طلا پوشیده بودند. در برخی از کشورها ، یک زنجیر طلا بخشی از فرهنگ است و نشانگر ثروت ، جایگاه و اعتبار است. و با توجه به تعداد روز افزون مردانی که این روزها از طلا استفاده می کنند لازم است توضیحاتی در خصوص انتخاب زنجیر مناسب بدهیم.

در راهنمای انتخاب زنجیر برای آقایان خواهیم گفت:

 

 

 

سبک شما کدام است؟

برای اکثر آقایان ، ظاهری شیک و لطیف همان چیزی است که آنها میخواهند، بنابراین پوشیدن یک زنجیر طلا کلاسیک که با لباس خود ست باشد ، گزینه مناسبی خواهد بود.

با این حال ، انواع زنجیر طلای چشم نواز بزرگ نیز وجود دارد که توجه مردم را به خود جلب می کند و در مرکز توجه قرار می گیرد. این موارد را غالباً همه نمی توانند انتخاب کنند.

می توانید زنجیر های مختلفی را انتخاب کنید. زنجیرها می توانند از طول و عرض های مختلفی برخوردار باشند و شما می توانید تعدادی از زنجیرهایی را که می خواهید انتخاب کنید و در گردنتان یا دستتان امتحان کنید. هیچ قانونی وجود ندارد.

توجه به فرم صورت در هنگام انتخاب یک زنجیره طلا نیز بسیار مهم است. معمولاً برای چهره های گرد زنجیرهای طولانی تر و V شکل مناسب تر هستند در حالی که برای صورت هایی باریک تر و برجسته تر ، زنجیرهای کوتاه یا زنجیرهای طلای به سبک چوکر بهتر به نظر می رسند.

رنگ طلا نیز از اهمیت زیادی برخوردار است ، این که شما به دنبال طلا می باشید لزوماً به معنای آن نیست که باید طلای زرد باشد. شما ممکن است وسوسه شوید تا زنجیر طلای سفید را انتخاب کنید ، نه اینکه به رنگ زرد کلاسیک بپردازید. و هر کدام نسبت به رنگ پوست شما مناسب خواهند بود و زیبایی دوچندانی به استایل شما میبخشند.

طلا مردانه
طلا مردانه

زنجیر طلای مردانه

زنجیرهای طلای مردانه یکی از متنوع ترین دسته ها در طلا مخصوص آقایان است و می توان تقریباً به هر سبکی و ظاهری از آن استفاده کرد. اگر کسی هستید که هرگز از  زنجیر طلا استفاده نکرده اید، ممکن است در ابتدا استفاده از آن سخت باشد ، شاید حتی ناراحت کننده باشد. اما با گذشت زمان متوجه خواهید شد که زنجیر طلای مناسب جزئی از اکسسوری های قابل استفاده هر روز است که می تواند لباس کلی شما را تکمیل کند.

زنجیر بلند و پهن یا کوتاه و نازک؟

تاکنون مهمترین عوامل در انتخاب زنجیر طلا را بررسی کرده ایم.اول نوع زنجیری است که سبک را تعریف می کند و دوم مقدار و کیفیت طلای مورد استفاده در فرایند تولید است که قیمت را تعیین می کند.یکی دیگر از ملاحظاتی که در سبک و قیمت آن تأثیر می گذارد طول و عرض زنجیره است.

از آنجایی که این موضوع سلیقه و ترجیح شخصی است ، دستورالعمل های دقیقی وجود ندارد ، متداول ترین طول و عرض های زنجیره ای مردان موارد زیر است:

زنجیر گردن: تقریباً ۵۰ سانتی متر

دستبندهای زنجیره ای: تقریبا ۲۳ سانتی متر

عرض چیست؟ عرض یک زنجیره به میلی متر اندازه گیری می شود و انتخاب شما به اندازه شما بستگی دارد. بهتر است مردان با بدن بزرگتر یا به اصطلاح ۴شانه زنجیرهایی ضخیم تر را انتخاب کنند در حالی که برای آقایان با اندازه متوسط ​​، زنجیره های باریک پیشنهاد داده می شود.

حرف آخر

تعداد زیادی زنجیر طلا برای مردان در دسترس است. هنگام انتخاب کدامیک برای شما مناسب است ، باید ۳ عامل را در نظر بگیرید:

  • سبک (باکس و کاتیه  و غیره)
  • نوع (گردن یا دست)
  • بودجه (گرم و سایز طلا ).

هنگام خرید آنلاین ، مطمئن شوید که مقدار کارات را بررسی کرده اید و اگر به دنبال انتخاب جذاب و مناسب هستید ، از فروشنده کمک بخواهید.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.