از ترکیب طلای زنانه خود با لباس نترسید

از ترکیب طلای زنانه خود با لباس نترسید

از ترکیب طلای زنانه خود با لباس نترسید،آیا شما هم باور دارید که جواهرات یا حتی یک تکه طلای ظریف و جذاب به شما زیبایی بیشتری می بخشد؟ در این روزهای عصر مدرن ،جفت کردن طلای زنانه و لباس یک نوع از مد است.با جفت کردن لباس هایتان با برخی از طلا و جواهرات،همه ی قوانین را به هم بزنید و از این اثر لذت ببرید.

انتخاب طلای زنانه برای یک دختر یا خانم می تواند یک تجارت دلهره آور باشد.به شما کمک می کنیم تا بتوانید انتخاب کنید که چه مدل طلای زنانه را با چه لباسی جفت کنید.از ترکیب طلا و لباس نترسید!

گردنبند اولین راه جذابیت


اگر شما هم جزو طرفداران گردنبند طلا هستید ،می توانید با انتخاب گردنبند مناسب لباس خود را برای ظاهری جذاب، برجسته کنید.اگر لباس بدون بند انتخاب شماست به شما پیشنهاد می کنیم تا گردن خود را با یک چوک یا گردنبند چوپانی که در گردن شما محکم است جفت کنید.

برای لباس های یک آستین و شانه دار گردنبند های ضخیم و محکم با طراحی پیچیده می تواند تکمیل کننده جذابیت شما باشد.پیراهن ها یا لباس های یقه کم گرد را ترجیحا با زنجیر های کوتاهتری که مطابق گردن شماست، جفت کنید.

موضوعی که بسیاری از افراد هنگام جفت کردن طلای زنانه با لباس فکر نمی کنند این است که شکل گوشواره یا گردنبند شما باید با شکل طرح روی لباس شما مطابقت داشته باشد.این موضوع می تواند زیبایی شما را دوچندان کند.

برای لباس های درخشان به گردنبند طلا فکر کنید غالباً لباسهای طلایی به شکل براق یا دنباله دار در می آیند. برای اینکه  خیره کننده باشید ، مواظب باشید که گردنبند شما به چه صورت باشد تا اثر کلی زیاد نباشد.

سعی کنید لباس خود را با لوازم جانبی ساده مشکی زینت دهید تا طلای درخشان شما دیده شود.

طلای زنانه به خصوص در دنیای گردنبند های طلا بدون محدودیت می توانید چند گردنبند را با هم استفاده کنید که در مقاله های بعدی طریقه ست کردن چند گردنبند طلا را نیز خواهیم گفت.فراموش نکنید از ترکیب طلای زنانه خود با لباس نترسید.ما فقط سعی کردیم تا شما را بین چند پیشنهاد برای انتخاب هایتان یاری دهیم.

دنیای گوش واره ها


یکی دیگر از عالی ترین  لوازم جانبی طلای زنانه دنیای گوشواره است. انتخاب گوشواره طلا روشی جالب و خیره کننده برای افزودن برخی از درخشش ها به یک لباس هستند و بسیار متنوع هستند. گوشواره های آویز ، گل میخ یا حلقه همه اثرات مختلفی در سبک لباس شما دارند و می توانند یک لباس را رسمی کنند ، چیزی شیرین یا زیبا اضافه کنند یا در مقابل یک گروه جدی تر تضاد جدی داشته باشند.

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که آیا گوش شما می تواند انواع خاصی از گوشواره های طلایی را بپذیرد، زیرا برخی از طلای زنانه کیفیت پایین تری از سایرین دارند. گوشواره های ارزان قیمت امکان ایجاد عفونت را دارند و در هنگام پوشیدن نیاز به مراقبت دارند.

گوشواره هایی که از طلای واقعی ساخته شده باشند ، برای گوش های حساس بهتر خواهند بود زیرا عوارض جانبی کمتری نسبت به مشابه ارزان قیمت خود دارند. با این حال ، گوش همه متفاوت است ، بنابراین با چند سبک متفاوت بازی کنید هم ارزان تر و هم گرانتر تا بتوانید گوشواره های مناسب با گوش خود را پیدا کنید.

هیچ زنی نمی تواند با داشتن یک جفت گوشواره طلا اشتباه کند. طلای زنانه یک فلز زیبا برای قرار دادن الماس است و گوشواره های الماس طلا  یک ظاهر کلاسیک و زیبا هستند و فوراً لباس را از ظاهری ساده تا خیره کننده بالا می برند.

بسیاری از خانمها هنگام پوشیدن لباس عروسی یا مراسم فانتزی ، به جای گردنبندهای طلایی ، از گوشواره های طلا استفاده می کنند ، زیرا ممکن است لباس های آنها خیلی از لایه لایه رنگ و یا پارچه ای تشکیل شده باشد تا در برابر گردنبند نیز مقاومت کند(به طوری که گردنبند آنها اصلا توجه بیننده را جلب نکن). گوشواره ها راهی آسان برای اضافه کردن جذابیت بدون اینکه بیش از حد به چشم بیایند هستند.پس قبل از هر چیز روی خرید گوشواره طلا تمرکز کنید.

اگر مجموعه ای از طلا و جواهرات بزرگ و جسورانه دارید ، پیشنهاد ما این است که آنها را با یکدیگر جفت نکنید. شما نباید سعی کنید گردنبند قبیله ای جسورانه با گوشواره های بلند و یا گوشواره های حلقه ای  با گردنبند خاردار بپوشید.

اغلب اوقات ، قطعات طلای زنانه ساده و کوچک ، با لباس های بلند ، فانتزی یا سایر لباس های رسمی بهترین کارایی را دارند. طلای ظریف و براق مانند گوشواره های گل میخ الماس را امتحان کنید تا بدون توجه به لباس رسمی خود ، زیبایی زیرکی را به لباس خود اضافه کنید.

طلا زنانه
طلا زنانه

دستبندتون رو با آستینتون ست کنید!


یک قاعده خوب برای انتخاب دستبند طلا برای پوشیدن لباس ، این است که هر چه آستین شما طولانی تر باشد ، دستبندهای کمتری را باید بپوشید و آن دستبندها نازک تر و برعکس باشد.

در دسته بندی های طلای زنانه ،دستبندهای چرمی ضخیم هنگام جفت شدن با لباسهای بدون آستین ، عالی به نظر می رسند. دستبندهای زنجیر نازک و ظریف با ژاکتهای آستین بلند بهتر کار می کنند. اگر آستین های شما از آرنج شما گذشته است ، دستبند خود را خیلی ساده انتخاب کنید یا یک دست خود را به طور کامل پر از دستبند نکنید.

اندازه مچ دستتون با دستبندتون بخونه

برای اینکه مچ دست شما متناسب با بقیه قاب باشد ، یک دستبند را انتخاب کنید که با اندازه مچ دست شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، دستبندهای کوچک چسبان برای مچ دستهای بزرگ و خوش دست ، یا دستبندهای کوچک و ظریف برای مچ دست استخوانی باریک مناسبند.

برای اینکه مچ دست شما کوچکتر یا بزرگتر به نظر برسد ، اندازه دستبند را انتخاب کنید که بر خلاف اندازه مچ دست شما باشد. به عنوان مثال دستبندهای بزرگ برای مچ دست کوچک یا دستبندهای کوچک برای مچ دست بزرگ.

برای اینکه مچ دست خود را متعادل تر و یا به اندازه متوسط ​​نزدیک تر کنید ، یک دستبند را انتخاب کنید که نه یکنواخت باشد و نه زیاد برجسته به عنوان مثال دستبندهای متوسط ​​برای انواع سایز مچ دست ها مناسب است.

از ترکیب طلا و لباس نترسید!

بعضی اوقات ، آزمایش کردن جفت کردن لباس جسورانه با طلای زنانه جسورانه می تواند بسیار عالی باشد.  یا حتی می تواند یک فاجعه باشد. شما باید مایل باشید ظاهرهای مختلف را امتحان کنید. هرگز از آزمایش کردن نترسید ،چیز بزرگی را از دست نخواهید داد . اگر تصمیم دارید یک لباس جسورانه چاپ شده با گوشواره گردنبند پرپشت یا گوشواره های محکم را جفت کنید ، با این وجود اطمینان حاصل کنید که شکل ها و رنگ قطعات آماده شده اند تا ظاهر شما غریب و براق به نظر برسد.

جفت کردن جواهرات با یک لباس در صورت درست انجام نشدن می تواند ناامید کننده باشد و، می تواند تمام ظاهر شما را خراب کند. با این حال ، با استفاده از نکات موجود در این مقاله و مقاله های دیگر ، می توانید یاد بگیرید که چگونه طلای مناسب برای هر لباس را با دقت انتخاب کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید و جفت کردن مناسب لباس و طلا به شما در کنار هم قرار دادن زیبایی های زیبا کمک می کند.پیشنهاد می کنیم از مقاله طلا در صنعت مد هم غافل نشوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.