گردنبندهای معروف قسمت۲

گردنبندهای معروف قسمت2

گردنبندهای معروف قسمت۲ عنوان دومین قسمت از مقاله قبلی و قسمت ۱ آن است و به معرفی برخی دیگر از گردنبندهای معروف طلا در فیلم ها و سریال های مختلف پرداختیم.همانطور که گفتیم نشان دادن طلا و جواهرات خاص در فیلم و سریال با محبوب شدن و به شهرت رسیدن فیلم یا سریال در روند مد تاثیر بسزایی خواهد داشت.

گردنبند های معروف قسمت۲

 

کیت هادسون در “چگونه یک مرد را در ۱۰ روز از دست بدهیم”

 

کیت هادسون جذاب در چگونه یک مرد را در ده روز از دست بدهد ، لباس زرد زرق و برق دار خود را با یک گردنبند بزرگ الماس زرد جفت کرده است، که یکی از خاص ترین قطعه های الماس در فیلم ها است. این گردنبد توسط هری وینستون مخصوص برای شخصیت کیت هادسون با قیمت سنگین ۵٫۳ میلیون دلار ساخته شده است.
این جواهری بود که گردنبند “مولین روژ” را به عنوان گران ترین گردنبد ساخته شده برای یک فیلم از معروفیت خارج کرد . این بار امضای هری وینستون باعث شد این اثر هنری شگفت انگیز به وجود بیاید برای شخصیت کیت هادسون ، “اندی” ، در این فیلم کمدی تحسین برانگیز ساخته شود.
طراح لباس مجبور شد این لباس را بطور خاص ایجاد کند تا با گردنبند الماس زرد ۸۴ قیراطی ارزش ۵٫۳ میلیون دلار مطابقت داشته باشد.
گردنبند طلا
گردنبند طلا

 

یاس آبی

 

یک فیلم کمدی-درام سیاه آمریکایی در سال ۲۰۱۳است که توسط وودی آلن کارگردانی و ساخته شده است ثروت کیت بلانشت را با لوئیز ویتون ، شانل ، هرمس و بسیاری کالاهای لوکس دیگر نشان می دهد ،البته جواهرات خیره کننده ای نیز در این فیلم استفاده شده است. حلقه نامزدی و الماس زرق و برق دار زیبای کیت بلانشت ثروتی را که در اختیار داشت تعریف می کند.
گردنبند طلا
گردنبند طلا

بازی تاج و تخت

 

یک کتاب محبوب و یک نمایش تلویزیونی بزرگ ،که پر از خیال و درام است. اضافه کردن لباس های دقیق ، مو و آرایش طرح های خارق العاده و شخصیت های پیچیده ساخته است. گردنبند طلای سرخ و روبی که توسط زن سرخ / کشیش ، پوشیده شده است ، ملیساندر (کاریس ون هووتن) به ویژه جالب توجه است و از اهمیت تاریخی و مذهبی زیادی برخوردار است.
ابعاد یاقوت در گردنبند ملیساندر احتمالاً ۱ تا ۳ سانتی متر است. به نظر می رسد که شکل یاقوت کنده ای برش خورده است. یک یاقوت از این ابعاد تقریباً ۲۷-۲۸ قیراط وزن دارد.
هزینه یاقوت نه تنها به وزن آنها بلکه در برش ، رنگ ، وضوح و حالت طبیعی آنها نیز متفاوت است. طبق نوشته کتاب ، گردنبند خود از طلا قرمز ، تقریبا ۵۰٪ طلا و ۵۰٪ مس تشکیل شده است. در برنامه تلویزیونی بررسی های مختلفی برای گردنبند وجود دارد اما تخمین می زنیم وزن اولیه آن تقریباً ۱۰۰ گرم باشد.
گردنبند طلا
گردنبند طلا

 

اقایان مو طلایی ها را ترجیح میدهند

 

مرلین مونرو وقتی در فیلم ” آقایان ترجیح مو بور را ترجیح می دهد” جواهرات واقعی نپوشید. او با لباس ابریشمی صورتی خود جواهرات بزرگ و غول پیکر پوشید. فرقی نمی کرد که جواهرات تقلبی باشند. تأثیر پخش این آهنگ فوراً و به صورت غیرقابل انکار او را برای همیشه این گردنبد را شبیه به گردنبند الماس نشان داد.
با این حال ، مونرو در طول دوره تبلیغاتی خود برای موزیکال Technicolor ، حداقل یک بار الماس واقعی را برای یک عکس استودیویی پوشید. وقتی به مونرو سنگ آفتابی گردنبد نشان داده شد ، او به سادگی گفت: “این زرق و برق دار است.”
گردنبند طلا
گردنبند طلا

برباد رفته

 

شاید سنجاق سینه در فیلم برباد رفته را نتوان به عنوان گردنبند بیان کرد اما این سنجاق و مجموعه ای از جواهرات زیبا اسکارلت اوهارا از جمله گوشواره ها و سینه ریز و زمرد او در دهه ۱۹۴۰ در هالیوود رواج پیدا کرد. سینه ریز دارای یک چهره سوار پرنده است و متعلق به مادر طراح لباس است.این در حالی بود که بیشتری از زنان شروع به پوشیدن سینه ریز ها و گردنبند های قدیمی از شاخه و میراث خود کردند ، سبک O’Hara از قطعات بزرگ جواهرات آغاز شد.
گردنبند طلا
گردنبند طلا

ارباب حلقه ها

 

سه گانه “ارباب حلقه ها” و “هابیت ” اثر جی آر آر تولکین رمان هایی هستند که در آنها حلقه یک نماد شیطانی از طمع است که در کوه Doom ایجاد شده است. تنها راهی که می توان این حلقه را از بین برد این است که به درون آتشفشان که در آن ایجاد شده است پرتاب شود. در فیلم های پیتر جکسون ، جواهر توسط Evenstar جایگزین شده است – گردنبند نقره ای با سنگ سفید ، که توسط آرون در ریوندل به آراگورن داده می شود . این جواهر احتمالاً از جواهری که اروین پس از تخریب یک حلقه به فروید می دهد الهام گرفته است . و در حال حاضر نیز در بیشتر فروشگاه های طلا و نقره یافت میشود.
گردنبند طلا
گردنبند طلا

Leave a Reply

Your email address will not be published.