راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان

راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان

راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان عنوان مقاله ای است که در آن چند پیشنهاد برای انتخاب و اندازه طول گردنبند خواهیم داشت.در میان اکسسوری ها و دسته بندی های طلا مردانه در دهه اخیر گردنبند طلا پرطرفدارترین بوده است و در عین حال انتخاب گردنبند برای آقایان متفاوت تر و سختتر از انتخاب گردنبند برای خانم ها است. برای انتخاب رنگ گردنبند طلا میتوانید به مقاله طلا را مطابق رنگ پوست بخرید مراجعه کنید.

مرحله اول

بعد از انتخاب رنگ طلا مورد نظر به دسته طلا مردانه مراجعه کنید تا قطعه طلا مردانه ای مطابق با سلیقه تان انتخاب کنید.گردنبند طلا،دستبند طلا،انگشتر طلا میتوانند انتخاب های شما باشند، در میان اینها، خرید گردنبند طلا از راحت ترین و پرطرفدار ترین ها است.

سبک های گردنبند طلا اقایان را بشناسید

خانواده های گسترده ای از سبک های گردنبند طلا وجود دارد. سالهاست که گردنبد طلا در دسته طلا مردانه هم به میان آمده است (گرچه بعضی توسط خانمها نیز پوشیده می شوند) و بهتر است از سبک های کلاسیک استفاده کنید تا استایلی زیبا و شیک داشته باشید.چند مدل از این سبک ها را معرفی کرده ایم:

پلاک های ساده

پلاک های ساده که اکثرا با یک زنجیره توپ ست شده اند که سبکی نظامی دارند و فقط یک آویز خاص هستند در حالت نظامی نام و نام خانوادگی اطلاعات پزشکی و گاهی درجه کاربر را روی آن می نویسند. برخی افراد عاشق این سبک نظامی هستند.

زنجیر طلا

جذابترین و پرطرفدارترین گردنبند طلا این روزها زنجیر طلا است. کلاسیک ترین سبک گردنبند زنجیره ای دارای حلقه های نسبتاً مسطحی است که در کنار هم قرار گرفته اند به طوری که زنجیره تقریباً به صورت یک روبان محکم از فلز ظاهر می شود و به اندازه کافی طولانی است.

استفاده از زنجیر طلا در مردان بسیار دیده شده است که به تنهایی یا خواه با پیراهن و کت و شلوار از زنجیر طلا استفاده می کنند.کلید جذابیت استفاده از زنجیر طلا است. بهتر است زنجیر را در زیر پیراهن خود نگه دارید. مقدار اندکی که قابل مشاهده باشد ، کافی است تا جذابیت خود را برای شما بیان کند.

در مقاله به صورت مفص در رابطه با تاریخچه زنجیر طلا و راهنمای خرید زنجیر طلا خواهیم گفت.

نشانه های مذهبی

برخی از این نوع گردنبندهای طلا برای تشویق و ترویج ادیان مختلف در کشورها استفاده می شوند بیشتر آنها به سبک آویز خواهد بود. صلیب های مسیحی ، ستاره های دیوید و نمادهای دیگر همه می توانند به راحتی به اندازه کافی آویزان میشوند.

در بیشتر موارد ، زیر پیراهن پوشیده می شوند ، روی زنجیری که به اندازه کافی طولانی است .

طلا مردانه
طلا مردانه

طول گردنبند

جاهایی که گردنبند طلا روی سینه شما آویزان است (یا زنجیر طلا، اگر آویز ندارید) هم روی سبک کلی یک گردنبند و هم انواع پیراهن هایی که میپوشید تأثیر می گذارد.

گردنبندهای کوتاه به سبک پوکر ببا طول ۴۶ سانتی متر تقریباً با هر چیزی پوشیده میشوند، کت و شلوار و کراوات به نظر ما جذابیتی بی نهایت به گردنبد شما میدهد. به نظر ما آنها در زیر پیراهن یا لباس یقه گرد غیر معمول به نظر می رسند ، اما لزوما بد نیستند و بالا می ایستند و بینندگان می توانند کل گردنبند را ببینند.

زنجیر طلا میانی با طول ۵۰ سانتی متر که به دور پایه گردن یا بالای استخوان سینه ختم می شوند. این باعث می شود اکثر پیوندها با پیراهن یقه باز یا لباس های بدون آستین مانند تی شرت جذاب باشد. از طرف دیگر ، آویز طلا برای زیر یقه بر روی برخی پیراهن ها قرار می گیرد.

زنجیر طلا با طول ۶۱ سانتی متر از گردنبند های طلایی است که بسیار رایج است و با هر لباسی قابلت ست کردن دارد و بیشتر برای هدیه و استفاده روزمره بکار برده می شود.

زنجیر طلا بلند با طول ۷۶ سانتی متر برای آویز طلا مناسب است ، اما بهتر است اغلب آنها را در زیر پیراهن خود مخفی کنید. زیورآلات متصل به آنها به طور کلی فقط در زیر لباس ها به طور گاه به گاه پوشیده می شوند ، به این معنی که اگر می خواهید آویز قابل مشاهده باشد ، به چند دکمه باز نیاز دارید.

حرف آخر

در مقاله های بعدی به طور مفصل درباره زنجیر طلا،آویز طلا و راهنمای خرید آن خواهیم گفت.گالری آرسس در خرید گردنبند طلا و زنجیر طلا با افتخار با بهترین طلا مردانه در خدمت شماست .برای خرید هدیه برای آقایان میتوانید از مشاوران ما نیز کمک بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.