طلا و جواهرات در سفر

طلا و جواهرات در سفر

طلا در سفر عنوان مقاله ای است که آماده کرده ایم ،ما در مورد آراستگی ظاهر خود از دید هم نوعان خود قضاوت می شویم، تکه طلای کوچکی که در زیر نور خورشید برق میزند چشم ببیننده را خیره میکند، اما شما برای خیره کردن یا قضاوت هم نوعتان در سفر ،طلا و جواهرات حمل کنید؟ بردن طلا در سفر کار عاقلانه ای است؟

به عقیده ما حمل طلا و جواهرات در سفر ریسک است البته همه اینطور فکر نمی کنند، اما وقتی با طلا و جواهرات گران قیمت سفر میکنید، نگران ساده ترین چیز ها مانند فراموش کردن انگشتر طلا ساده خود در هنگام شستن دستها هستید، افتادن یک قطعه از طلا زنانه شما در اتوبوس، قطار، هر وسیله ای که با آن سفر میکنید.

بسته بندی طلا در سفر

 

بعضی افراد نگران گذاشتن طلا و جواهرات در خانه هستند، کدام تکه از طلا و جواهرات را در خانه بگذاریم کدام را با خود به سفر ببریم؟

پاسخ به دو سوال می تواند به شما در این راه کمک کند:

  • هنگام مفقود شدن این قطعه طلا نگرانی زیادی خواهم داشت؟
  • جایگزین کردن این قطعه طلا چقدر زمان خواهد برد؟(از لحاظ زمان و هزینه)

اگر شما به هر دو این سوالات “پاسخ: بله،سخت است” می دهید از حمل آنها در سفر خود داری کنید و آنها را در جعبه ای جداگانه در مکانی امن در خانه قرار دهید این پیشنهاد ما به شماست.

اما اگر پاسخ شما به این سوالات “خیر،سخت نیست” ما به شما کمک میکنیم تا طلا و جواهراتتان را بسته بندی کنید.

گردنبند طلا

گردنبند طلا بازیگوش و عاشق گره خوردن است مخصوصا اگر با هم در یک جعبه ریخته شوند، برای اینکه آنها را از بازیگوشی و گره خوردن باز داریم از یک نی استفاده کنید، به طوری که یک گردنبند خود را از یک نی رد کرده و قفل کنید.

زنجیر طلا

زنجیر های طلا را در کیف های ابریشمی حمل کنید، به این دلیل که الیاف پارچه های دیگر در میان زنجیر طلا گیر کرده و در هنگام جدا کردن آنها ممکن است به زنجیرتان آسیب وارد کنید. حلقه و انگشتر ها را هم می توانید در کیف ابریشمی نگه دارید.

در هر دو میتوانید از کیسه های پلاستیکی استفاده کنید و هر زنجیر طلا یا گردنبند را داخل کیسه ای جداگانه قرار دهید،پیشنهاد میکنیم اینکار را نکنید، استفاده کمتر از کیسه پلاستیک کمک به محیط زیست است.

دستبند طلا

دستبند ها را با استفاده از یک حوله یا پارچه بسته بندی کنید به این صورت که حوله یا پارچه مورد نظر را پهن کرده دستبند طلا خود را روی آن پهن کنید،یک دور بپیچانید و دستبند بعدی را پهن کنید و دوباره بپیچانید به این ترتیب دستبند هایتان را داخل حوله یا پارچه و درون کیسه پلاستیکی زیپ دار قرار دهید.

گوشواره طلا

گوشواره طلا میخی خود را به راحتی و با استفاده از دکمه ها می توانید جمع آوری کنید، به این ترتیب که گوشواره میخی خود را از دکمه عبور داده و قفل آن را آنطرف دکمه ببندید نکته قابل توجه اینکه گوشواره ها را به صورت وارونه نسبت به هم ببندید.

گوشواره های آویز خود را با استفاده از مقوا کفش یا مقوای محکم بسته بندی کنید سوراخ های ریز روی مقوا ایجاد کنید و گوشواره ها را از آن رد کنید و کل مقوا را داخل کیه پلاستیکی گذاشته و درش را محکم کنید.

طلا زنانه
طلا زنانه

جعبه قرصی طلا و جواهرات

جعبه هایی با جای مخصوص برای نگهداری و جداسازی طلا و جواهرات وجود دارد که می توانید آنها را به صورت جداگانه داخل هر قسمت از باکس ریخته و به راحتی طلا هایتان را در سفر حمل کنید.

با این نکات و ترفندها جواهرات را مرتب و مرتب در کیف خود نگه دارید:

  • کیسه های پلاستیکی کوچک برای همه چیز مفید است: حلقه ها ، گردنبندها ، گوشواره ها
  • کیف های جواهرات ابریشمی طلا و جوارهرات شما را مرتب و بدون اینکه درهم شوند نگه می دارند.
  • با جواهراتی سفر کنید که از دست دادن آنها شما را زیاد متضرر و ناراحت نکند.
  • جواهرات گران قیمت و غیر قابل تعویض خود را در خانه بگذارید.
  • با قطعاتی از طلا به سفر بروید که یادآور لحظات خوب برای شما باشد.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.