راهنمای خرید گوشواره طلا متناسب با فرم صورت

راهنمای خرید گوشواره طلا متناسب با فرم صورت

گوشواره طلا در زیبایی ظاهر افراد تاثیر بسیاری دارد و هر خانمی باید یک یا چند جفت گوشواره در جعبه ی طلا و جواهرات خود داشته باشد و توجه داشته باشید تنوع در دسته محصولات گوشواره طلا بسیار بیشتر از سایر محصولات طلاست. همراه باشید و امیدواریم راهنمای خرید گوشواره طلا متناسب با فرم صورت در انتخاب گوشواره مورد نظرتان به شما کمک کند.

گوشواره طلا یا به طور کلی گوشواره ها، هدیه های مناسبی برای رساندن پیام و احساسات شما هستند از آنها غافل نشوید.

صورتتان چه فرمی است؟

اولین قدم برای اینکه بفهمید صورت شما چه فرمی دارد باید موهای خود را جمع کنید تا صورت شما کامل معلوم شود، حال با استفاده از دست طرح صورت خود را دنبال کنید تا ببینید فرم صورتتان کدام است.

اگر فرم صورت شما گرد یا دایره است

گوشواره های قطره ای یا آویزان صورت شما را کشیده تر خواهند کرد و باریک تر به نظر می رسند و زیبایی چهره شما را دوچندان می کند. از گوشواره های بزرگ دایره ای ، حلقه ها و میخ های دکمه ای که فقط بر گرد بودن آن تأکید می کنند ، خودداری کنید. همچنین ، از گوشواره های قطره ای گرد دور شوید. گرد بودن فقط چهره شما را گردتر نشان می دهد..

اگر فرم صورتتان مربعی شکل است

برای انتخاب ، به سراغ گوشواره هایی بروید که دارای لبه های گرد و متوسط ​​باشند. شکل بیضی چیزها را نرم می کند و گوشواره های مدور و گوشواره های حلقه نیز به خوبی به صورت شما می آیند. از میخ های مربع یا هر نوع گوشواره با مربع خودداری کنید زیرا این فقط مربع بودن را تقویت می کند.

اگر فرم صورتتان مثلثی شکل است

اگر پیشانی شما طول نسبتا وسیعی نسبت قسمت میانی و چانه شما دارد ، پس یک شکل مثلث معکوس دارید. این شکل شبیه به صورت قلب است ، اما تفاوت در این است که شکل قلب کوتاه تر است.

فرم صورت مثلثی معکوس

برای متعادل کردن شکل صورت مثلثی معکوس ، گوشواره هایی را انتخاب کنید که پیشانی وسیعتان را تحت تأثیر قرار دهد و طوری توهم عرض را در خط فک ایجاد کنید. گوشواره های لوستر مانند به خوبی این کار می کنند.

اگر فرم صورتتان بیضی شکل است

در اینجا باید بگوییم خوش بحالتان صورت های بیضی میتوانند هر نوع گوشواره ای که میخواهند انتخاب کنند. اما توجه داشته باشید که با گوشواره های مثلثی و گل میخی میتوانید زیبایی خود را افزایش دهید.

اگر فرم صورتتان قلبی شکل است

در این حالت ، باید چانه تیز خود را با گوشواره های لوستر مانند یا اشک آور تعادل کنید. گوشواره هایی که در قسمت پایین از سطح بالایی گسترده تر هستند ، قسمت پایین صورت را پر می کنند ، بنابراین صورت شما را متعادل تر میسازند و به زیبایی چهره شما می افزاید.

اگر فرم صورتی بلند و باریک دارید

از گوشواره هایی استفاده کنید که عرض صورت شما را پر کنند گوشواره های گل میخ ، گوشواره های خوشه ای ، آویزهای کوتاه ، حلقه ها در اندازه متوسط ​​تا بزرگ. بیشتر از هر مدل گوشواره های دیگر دور صورت شما را گسترده تر می کند و ظاهر آن را کامل تر نشان می دهد.

گوشواره سبک یا سنگین؟

اگر ساختار صورت شما استخوانی کوچک و ریز است: گوشواره های نازک، ظریف، باریک و ریز را انتخاب کنید تا بر زیبایی ملایم شما غلبه نکند.

اگر ساختار صورت شما استخوانی بزرگ است: می توانید گوشواره های بزرگ و سنگین را حمل کنید تا در صورت شما به خوبی به چشم بیایند.

جزو هیچکدام از دو دسته بالا نیستید و صورتی متوسط دارید پیشنهاد ما به شما گوشواره هایی با وزن و اندازه متوسط است تا به زیبایی چهره شما کمک کند.

گوشواره ی سبک زندگیتان بردارید

پیشنهاد ما برای سرکارتان: گوشواره های گل میخی و سبک و کلاسیک برای محل کارتان استفاده کنید زیر روسری یا مقنعه ظاهر زننده ای نخواهند داشت در عین حال شیک و زیبا هستند.

برای غیر از مکان های رسمی: شخصیت واقعی خود را نشان دهید و لازم نیست انتخاب ساده ای داشته باشید اجازه دهید تا انتخاب شما شخصیت شما باشد.

در این رابطه میتوانید به مقاله از ترکیب طلا و لباس نترسید مراجعه کنیدتا از ست کردن دنیای گوشواره ها با لباس سر در آورید.

حرف آخر

در مقاله طلا را مطابق با پوستتان بخرید همه چیز را صفر تا صد توضیح داده ایم گوشواره ها حرف های زیادی برای گفتن دارند، آنها را از یاد نبرید شما با استفاده گوشواره ای متناسب با رنگ پوست ،فرم صورت، می توانید زیبایی خیره کننده ای را بدست آورید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.