راهنمای انتخاب گوشواره متناسب با مدل مو

راهنمای انتخاب گوشواره متناسب با مدل مو

راهنمای انتخاب گوشواره مطابق با مدل مو، راهنمایی کاربردی است در مقالات قبلی درباره انتخاب گوشواره با فرم صورت آماده شده بود با توجه به محتوای این دو مقاله بهترین گوشواره طلا را که مناسب شماست انتخاب کنید.انتخاب لوازم جانبی مناسب به بهترین شکل ظاهر کلی شما را به همان اندازه لزوماً مورد توجه لباس قرار می دهد.

هنگامی که گوشواره های مناسب را پیدا میکنید ، در صورت مواجهه با چنین طیف وسیعی از انتخاب ها در بازار ، ممکن است انتخاب کمی دلهره آور باشد. گوشواره طلا نقش ستاره ای را بازی می کنند. آنها نه تنها لباس را کامل می کنند بلکه به چهره و مو شما نیز زیبایی می بخشند.

دختری با موهای بلوند

پیشنهاد ما برای مدل موهای بلوند و بلند خود ،که به زیبایی و درخشندگی آفتاب است گوشواره های بزرگتر و طولانی تر خواهد بود.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

راهنمای انتخاب گوشواره متناسب با مدل مو

اندازه موهای خود را در نظر بگیرید

اندازه مو شما می تواند تعیین کند که کدام سبک گوشواره برای شما بهتر خواهد بود. در حالی که بعضی عقیده دارند مو بور بیشتر از گوشواره جذاب است ، وقتی گوشواره به گوش می رسد ، افرادی که موهای کوتاه دارند بیشترین نگاه خیره ​​را به سمت خود دارند.

موهای کوتاه

مدل موهای کوتاه که گوشواره و گردنبند را پنهان نمیکنند این مزیت را دارد که قادر به پوشیدن هر اندازه و سبک گوشواره ای بدون سختگیری برای انتخاب هستند.

الماس گل میخ ، یاقوت کبود و یاقوتهایی که از گوشهای درخشان شما می درخشد ، قابل تحسین هستند. خوشه های رشته های فلزی بلند می توانند بدون رقابت با پالت پس زمینه موهای بلند ، در امتداد گردن شما حرکت کنند.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

گوشواره هایی برای موهای بلند

موهای بلند که بر روی گوش شما آبشار می گیرند ، گل میخ ها و گوشواره های کوچک توپ به شکلی پنهان می شوند.

 

برای مدل موهای بلند تر ، گوشواره های بزرگتر و بلند تری را انتخاب کنید که شانس بیشتری برای دیده شدن و استفاده راحتتر دارند. شکل های دراز مانند بیضی یا مستطیل موهای شما را به بهترین شکل زیبا می کنند.

به خاطر داشته باشید که با این حال می توانید بهترین ها را داشته باشید. برای عروسی ها ، مهمانی ها و هر مناسبت ویژه دیگری که شما را مجبور می کند موهای خود را به به یک سمت درست کنید ، دقیقا زمانی است تا از فرصت استفاده کرده و از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار شوید و هر نوع گوشواره ای که میخواهید را به گوش خود بیآویزید.

این آزادی گاه به گاه انتخاب نیز می تواند در روزهایی بوجود آید که شما تصمیم به انتخاب سبک های   متفاوتی دارید مانند روز هایی که موهای خود را به صورت یک دم اسبی یا به اصطلاح گوجه ای می بندید.

پیشنهاد ما را برای انتخاب گوشواره های قطره ای و آویزان که برای موهای بلند مناسب است را بررسی و امتحان کنید.

گوشواره طلا
گوشواره طلا

آیا باید گوشواره های هوپ یا حلقه ای را در نادیده بگیرید؟

این حلقه های بزرگ ، طلایی یا پلاتین می توانند چالش برانگیزترین گوشواره ها برای جفت شدن با مدل مو و شکل صورت باشند.

گوشواره های هوپ ظاهر زیبایی پیدا می کنند و ابعادی خمیده را به طرفین صورت شما می افزایند. اگر چهره ای کشیده با موهای بلند دارید ، سبک های حلقه گرد به ابعاد اضافه می شود و همه را به خوبی تعادل می بخشد.

اگر صورت شما گرد باشد ، بهتر است از ، حلقه ها با صرف نظر از طول مو ، باعث می شوند گردتر به نظر برسند..

به رنگ مو توجه کنید

درست همانطور که انتخاب های خاص رنگ در لباس ، کفش ، النگو و کیف دستی ، سایه خاصی از مو را تکمیل می کنند ، همین مفهوم در مورد گوشواره ها نیز صدق می کند.

از این گذشته ، گوشواره ها روی مدل موهای کوتاه قرار میگیرند ، درست در مقابل خط مو می نشیند.گوشواره های فلزی از طلا یا پلاتین و همچنین آتش الماس های صورت با هر رنگ مو خیره کننده به نظر می رسند.

خانمهایی که موهای بلوند دارند نیز باید گوشواره های رنگارنگ را بر روی رنگ سفید انتخاب کنند که ظاهری جذاب دارند. به خصوص آبی و قرمز درخشان به نظر می رسد.

رنگ های سفید و پاستیلی و سنگ های قیمتی با رنگ نارنجی برجسته های زنگ زده مانند را از موهای تیره تضاد خیره کننده ای را به وجود می آورند.

در حالی که به طور کلی با موهای شرابی باید از صورتی قرمز یا داغ خودداری کنند ، سایه های خنک مانند آبی ، سبز ، فیروزه ای و بنفش باعث می شود آتش موهای شما به زیبایی خلق شود.

انتخاب گوشواره های موجود در مغازه ها ، با ردیف ها و ستون هایی از طلا درخشان ، پلاتین و سنگ های قیمتی که باعث خیرگی شما می شود بی نهایت سخت به نظر می رسد. به نظر می رسد هر رنگ طیف از ترکیب خارج شده است. هوپس ، گل میخ ، آویز ، لوسترها و حتی پرها از صحنه گوشواره تقدیر می کنند.

دفعه بعد که با چنین گزینه های زیادی روبرو شدید ، چند لحظه وقت بگذارید تا موهای خود را ارزیابی کنید.

گوشواره را از کجا بخریم؟

گالری آرسس با تنوع و کیفیت بالای محصول در ارائه خدمات و محصولات در خدمت شماست در هنگام خرید نیز میتوانید از مشاوران ما نیز کمک بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.