راهنمای انتخاب حلقه نامزدی

راهنمای انتخاب حلقه نامزدی

تاحالا برای انتخاب حلقه نامزدی به مشکلی برخوردید؟ مثلا از مدل حلقه ای خوشتون بیاد و بعد از انتخاب ببینید به دستتون نمیاد یا مناسب نامزدی نیست و از انتخابتون پشیمون بشید؟

در مقاله های پیش در رابطه با راهنمای سایز انگشتر گفتیم در این مقاله سعی کردیم تا در راهنمایی با عنوان راهنمای انتخاب حلقه برای شما جمع آوری کنیم تا هیچوقت از انتخابش پشیمون نشید.لطفا تا آخر مقاله همراهمون بمونید!

حلقه نامزدی نماد عشق

حلقه نامزدی به نوعی بیان کننده عشق و احساسات شماست، و اولین و بزرگترین خرید هایی است که شما و شریک زندگیتان انجام میدهید ،برای همه عمر باید انتخاب مطمئنی داشته باشید.کلاسیک دوست دارید یا مدرن؟ ساده و باریک یا شلوغ و پهن؟ برای انتخاب بهتر به این سوالات پاسخ دهید.

دقت کنید که این حلقه برای تمام عمر در انگشت شما جای میگیرد. و باید با هرنوع لباس و رنگ پوستتان و دیگر چیزها هماهنگ باشد. پیشنهاد ما به شما حلقه های کلاسیک است.

بودجه شما چقدر است

معمولا قیمت حلقه های نامزدی بسیار بالا است بنابراین اول از همه به مقدار هزینه ای که برای خرید حلقه نامزدی کنار گذاشته اید توجه کنید، بسیاری از خانم ها ترجیح میدهند زندگی را بدون ایجاد بدهی شروع کنند. درست است که گفتیم در پس حلقه نامزدی، عشق و احساس وجود دارد، اما هزینه ها را هم نادیده نگیرید.

سبک حلقه خود را انتخاب کنید

برای شما دوام مهمتر است یا سبک و مدل حلقه طلا؟ ما توصیه می کنیم حلقه طلا را بنابر جواهرات روزمره خود بردارید مثلا اگ بیشتر طلای سفید انتخاب میکنید همان رنگ را برای حلقه نامزدیتان انتخاب کنید.آنچه که همه از حلقه نامزدی انتظار دارند از نظر سایش روزمره و ماندگاری دارند مهم است.یادتان باشد طلای ۱۸عیار بادوام تر است.

طلای سفید مراقبت و نگهداری و شستشوی آسان تری دارد .برای اندازه گیری دقیق حلقه نامزدی از ابزار اندازه سنج حلقه استفاده کنید تا اندازه انگشتر شما دقیق تعیین شود.برای پیدا کردن سایز انگشتتان می توانید به مقاله “راهنمای سایز انگشتانتان” مراجعه کنید ، کلاسیک ترین حلقه ای که به شما پیشنهاد می دهیم حلقه ای ساده با تک نگین در وسط آن است که جزء حلقه های پرطرفدار محسوب میشود.

حلقه طلا
حلقه طلا

در مورد شکل آن تصمیم درست بگیرید

انواع شکل های ساده برای حلقه نامزدی در گالری طلا موجود است قلبی شکل یا ساده یا حتی بعضی مارپیچ را انتخاب می کنند.در بیشتر موارد شکل نگین روی حلقه برای افراد مورد توجه است مستطیل شکل باشد یا دایره یا اشکال دیگر

دایره ای شکل: از مرسوم ترین مدل هاست و بهترین انتخاب برای نمایش نگین حلقه است.

بیضی: این شکل انگشتان بلند و لاغر را تکمیل می کند و به آن زیبایی بیشتر می بخشد.

مربعی شکل : اندازه های بزرگ آن چشم ها را به حلقه شما خیره می کند و دارای ابعاد هنری است.

مربع با گوشه های گرد: این سبک در دهه ۱۸۰۰ در صنعت مد به وجود آمده، عمدتاً مربع و با گوشه های گرد است.

پرنسس: شکل تقریبا بزرگ ، صاف و هرمی شکل که به چشم بیننده یک سنگ بزرگتر به نظر می رسد.

گلابی شکل: یک مدل دور مارپیچ ظریف به نظر می رسد بر روی حلقه سبک و باریک(تقریبا شکل اشک دارد).

نکاتی که باید در نظر بگیرید

  • بخاطر داشته باشید اگر قصد دارید تا حلقه طلا نامزدی خود را به صورت سفارشی طراحی و بسازید به زمان زیادی نیاز است، پس زمان بندی خود را در نظر بگیرید.
  • بخاطر داشته باشید سبکی که انتخاب می کنید شخصیت شما را نشان می دهد.
  • اندازه حلقه را مناسب با انگشتتان انتخاب کنید چند بار در دستتان امتحان کنید تا از اندازه آن مطمئن شوید.

۴فاکتور مهم در انتخاب حلقه

  1. برش نگین روی حلقه: به طور خلاصه بگوییم اگر برش دقیق و درست نباشد شفافیت، رنگ و حتی زیبایی از حلقه نامزدی گرفته می شود در نتیجه در دست شما نیز زیبا به نظر نخواهد رسید.
  2. شفافیت: دقت کنید نگین شما دچار شکستگی یا خراش نشده باشد، خراش یا شکستگی از شفافیت و زیبایی حلقه شما کم می کند، حتما حتما دقت کنید.
  3. رنگ: حلقه هایی با سنگ های رنگی نیز در این زمینه قابل تامل هستند و هر کدام زیبایی خاص خود را دارند، با توجه به رنگ پوستتان و معانی سنگ ها حلقه خود را انتخاب کنید
  4. وزن: وزن طلای خالص و وزن نگین یا سنگ روی حلقه را بپرسید همیشه سنگ روی حلقه آن را سنگین تر و در نتیجه قیمت را افزایش می دهد.

حرف آخر

در سال های اخیر متوجه شدیم که فروشگاه های اینترنتی طلا بهترین انتخاب و ارزش را در صنعت ارائه می دهند، از انتخاب های آنلاین و اینترنتی غافل نشوید آنها در وقت شما صرفه جویی می کنند.

گالری طلا آرسس گلد با داشتن مشاورانی خبره در این زمینه در خدمت شما هستند تا شما را در تمامی مراحل خرید راهنمایی و همراهی کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.