راهنمای ست کردن چند گردنبند طلا با هم

راهنمای ست کردن چند گردنبند طلا با هم

دردومقاله قبلی در رابطه با اندازه گردنبند طلا و تاریخچه گردنبند طلا صحبت کردیم.در این مقاله سعی کردیم راهنمای ست کردن چند گردنبند طلا با هم را برای شما به صورت اصولی شرح دهیم، امیدواریم بتوانیم در این رابطه به شما کمک کنیم.

تا حالا به استفاده چند گردنبند طلا با هم فکر کردید؟ چند گردنبند در اندازه های مختلف که بخواهید با هم برای یک مراسم از آنها استفاده کنید؟ با استفاده از روش های خلاقانه و جسورانه می توانید چند گردنبند را باهم ست کنید.

از اولین گردنبند شروع کنید

درست است که ست کردن چند گردنبند طلا با هم تماما سلیقه ای است اما به طور کلی اصولی دارد که اگر رعایت شود ترکیبی خارق العاده می سازد، اولین قطعه همیشه بهتر است کوتاه ترین گردنبند شما باشد اگر چوکی ۴۰ سانتی متر با آویز داشته باشید آن بهترین انتخاب است البته باید بگوییم این ترکیب برای تیشرت ها و بلوز های یقه گرد شما بی نظیر است.

اگر لباس شما یقه هفت یا یقه قایقی دارد میتوانید از گردنبند های متوسط به عنوان اولین گردنبند هم استفاده کنید.

از زنجیر طلا غافل نشوید

دومین گردنبند طلا بهتر است طول آن ۱۰سانتی متر یا ۵ سانتی متر بیشتر از گردنبند قبلی باشد.اگر برای دومین انتخابتان از زنجیر طلا استفاده کنید ترکیبی خاص و جسورانه را ساخته اید که میتواند جلوه زیبایی را در امتداد خط گردن ایجاد کند.

بلندترین را بردارید

در سومین ترکیب از بلندترین گردنبند طلا خود استفاده کنید آویز ها در این مرحله میتوانند موثر باشند. گردنبند سوم یا آخرین گردنبند شما باید طوری باشد که گردنبند های قبلی را عمیق جلوه داده به طور کلی آنها را قاب بگیرد.

ترکیب سبک های مختلف

نیمی از لذت این کار ، ترکیب سبکهای متضاد است: مرواریدهای مدرن که با نقوش امروزی و اشکال هندسی پوشیده شده اند. و گزینه های خود را برای انتخاب زنجیر طلا با وزن و بافت های مختلف نادیده نگیرید: مهره ، کابل ، رولو ، طناب ، مار ، ونیزی و گندم. انتخاب های شما نه تنها باید هوشمندانه باشد بلکه باید به کاهش درهم و برهمی شما کمک کند.

گردنبند طلا
گردنبند طلا

طول های مختلفی از گردنبند را امتحان کنید

با انتخاب گردنبندهایی با طول های مختلف ، می توانید به یک اثر شبیه آبشار برسید که به هر قطعه اجازه می دهد به تنهایی زیباییش را به رخ بکشد. اگر چند مورد دلخواه به طول یکسان دارید ، همیشه می توانید با اضافه کردن آویزی به زنجیر طلا به طول آن بیفزایید.

با فلزات متضاد بازی کنید

زمانی ترکیب این جواهرات با رنگهای متضاد فلز “اشتباه” تلقی می شد ، اما دیگر اینگونه نیست. برخی از بهترین ظاهرها با جفت شدن سبک های مختلف همراه با تغییر در وزن ، فلز ، رنگ ، سنگ ، بافت و هزینه است. گردن شما مانند یک بوم خالی است که میتوانید هر نقشی بر آن زنید ، بنابراین به نظر ما هر ترکیبی که به شما حس خوبی میدهد امتحان کنید تا به ترکیب دلخواهتان برسید.

لباستان را در نظر بگیرید

مدل یقه لباس شما در انتخاب گردنبند طلا اهمیت ویژه ای دارد، یقه لباس شما در انتخاب سبک شما نیز تاثیر خواهد داشت، رنگ لباستان را نادیده نگیرید، اگر آویز شما دارای رنگ است حتما رنگی متناسب با رنگ لباستان را انتخاب کنید.

چند ترکیب را امتحان کنید

در مورد تعداد گردنبند طلایی که پوشیده می شوند ، اختلاف نظر وجود دارد. بسیاری از مردم از “قانون سه” پیروی می کنند ، در حالی که برخی اصرار دارند که تا زمانی که ترکیب گردنبند ها با هم زیبا به نظر برسد تعداد اهمیتی ندارد. در بسیاری از آمارهای بدست آمده ، دریافتیم که ترکیبی از سه یا پنج قطعه اغلب لذت بخش ترین است ، اما در نهایت رابطه بین شکل ها ، سبک ها و طول زنجیر طلا هنگام تصمیم گیری در مورد بهتر بودن از اهمیت زیادی برخوردار است.

برای شکستن قوانین راحت باشید

علیرغم هر آنچه که در بالا گفتیم ، هیچ قانون سخت و سریع در مورد گردنبندهای چند لایه یا ترکیب چند گردنبند طلا با هم وجود ندارد. و تنها نکته ای که وجود دارد این است که قوانین شکسته شوند و شما از ترکیب گردنبندهای طلا لذت ببرید.

در آخر

دوستان ما در گالری آرسس برای انتخاب چند گردنبند میتوانند به شما کمک کنند و بهترین ها را به شما معرفی کنند.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.