ست کردن طلای زنانه در فصل ها

ست کردن طلای زنانه در فصل ها

ست کردن طلای زنانه در فصل ها عنوان مقاله ای است که برای شما در آن خواهیم گفت گردنبندی که به گردن شما پیچیده شده یا دستبندی که مچ دستتان را در خود گرفته است و انگشتری که در انگشتتان میکنید و حتی گوشواره ای که گوش شما را به دنبال خود می کشد همه و همه جزئی از طلای زنانه هستند که متناسب با رنگ پوستتان و طرح لباستان هستند.

در دومقاله قبلی از ست کردن طلا با لباس و ست کردن طلا با رنگ پوست گفتیم در این مقاله سعی کردیم تا روش های ست کردن طلا در فصل ها رو بگوییم که در هنگام خرید طلای زنانه به آن دقت کنید و طلای خود را با فصل ها ست کنید.دلیل اینکه از طلای زنانه صحبت میکنیم این است که خانم ها بیشتر از آقایان به ست کردم طلای زنانه خود در فصول و با رنگ لباس هایشان اهمیت می دهند.

ست کردن طلا در فصل ها

طلای بهاری، طلای بازیگوش

خرید طلای زنانه ، فقط یک خرید طلای ساده نیست. پشت هر تکه طلای زنانه احساسات ریزی نهفته شده است، احساسات ریزی که برانگیخته میشود فراتر از خرید کیف و کفش و لباس است نوعی گرایش جادوی غریزی را در آدمی بیدار می کند.

بهار تازه ترین فصل سال که تازه ترین ظاهر را به همراه دارد. طلای زنانه بهاری به نوعی سرگرم کننده یا جذاب ترین طلا ها هستند. خرید طلای زنانه جسورانه انتخاب بهاری شماست ، این نظریه طبق مد بهاری ۲۰۱۹ بیان شده است “یا جسورانه انتخاب کن یا به خانه برو”

گوشواره های بهاری: گوشواره ها همیشه جفت هستند اما شما میتوانید آنها را با هم ترکیب کنید، اما اگر به صورت جفت از آنها استفاده می کنید پیشنهاد ما به شما هوپ(گوشواره های حلقه ای بزرگ)است که در سال ۲۰۱۹ بسیار دیده شده است.

گردنبندهای بزرگ:گردنبندهای به صورت یقه و پر از الماس مد سال ۲۰۱۹ هستند. اما همه ما نمیتوانیم به این انتخاب جسورانه برای خرید طلای زنانه بله بگوییم.به جای آن میتوانید از گردنبند های زنجیر استفاده کنید.

بهار خود را با استفاده از الماس های درخشان ، طلا ، نقره استرلینگ ، سنگ های قیمتی پر جنب و جوش و موارد دیگر که برای فصل مطمئن هستند گرم کنید.

طلای تابستانی،طلای هوشمند

خرید طلا به وقت تابستان ۲۰۱۹ ،برگ های زرد و طلایی را به ارمغان آورده است تا بتوانید بهترین ها را  به همراه داشته باشید، خرید طلا در فصل تابستان مناسب لباس های تابستانی همیشه گزینه مناسبی بوده است انتخاب رنگ طلایی یا سلطنتی باعث می شود که شما مانند ملکه تابستانی باشید و بدرخشید.

این فصل رو به سبکی و شادی می رود. پیشنهاد می کنیم از چهره های برجسته و برنز استفاده نکنید تا چهره تان تازه به نظر برسد ، و با برجسته کردن چشمان خود با یک درخشش طلایی ، یک تکه طلا اضافه کنید.

برای شیک ترین ظاهر تابستانی ، از یک رنگ طلای زرد روشن در امتداد خط چشم خود استفاده کرده و آن را با سایه مات در سایه های خاکی ترکیب کنید با گوشواره و گردنبند های طلایی جذابیت خود را دوچندان کنید. با تلفیق اینها استایل های خیره کننده ای ایجاد کنید ،نکته پایانی این است که تابستان امسال با درخشش طلایی تابناک خواهد بود. در تابستان هم از زنجیر طلا غافل نشوید آنها در عین سادگی خیره کننده هستند.

طلا زنانه
طلا زنانه

طلای پاییزی،طلای روشن

هوا رو به سردی می رود و رنگ قهوه ای خنثی رنگ پاییز است عصر طلایی پاییز با ترکیب کمی رنگ های تند از نارنجی و زرد ، اینجاست که شما می توانید با روشهای جدیدی برای ست کردن آخرین طلا و جواهرات جذابیت خود را بهبود ببخشید. لایه روی طلا برای ترکیب عاشقانه در استایل شما. آستین های بلند را باالنگو ها و دستبند های طلا انباشته  ،  گوش های خود را گوشواره ها سوراخ کنید و سعی کنید برخی از سنگهای قیمتی گرم مانند گارنت و مرکبات را به طلایتان اضافه کنید.

برای نشان دادن گوشواره های جسورانه ، موهای بلند را لخت کنید ، با به کار بردن رنگ درخشان، شادابی را مانند یک لباس روسری ابریشمی و خشن ، به استایل خود اضافه و شلوغی را کم رنگ تر کنید.

طلای زمستانی،طلای خنک

استفاده از زیورآلات بخصوص طلا همیشه قدرت این را دارند که لباس شما را بسازند یا بشکنند منظور از ساختن و شکستن جلوه ایست که به شما و تیپ شما می دهند. مهم نیست که چه چیزی را می پوشید ،یک تکه طلای مناسب را به آن اضافه کنید ، و ناگهان لباس شما بسیار متفکرتر و شیک تر به نظر می رسد.

هوا سرد شده است و در نتیجه شما را مجبور به پوشیدن لباس های روی هم روی هم میکند. به گردنبند خود توجه داشته باشید – گردنبندهای معمولی ، با گزینه های بسیار بلند تر برای اضافه شدن به لباش شما در دسترس است.

پیشنهاد می کنیم از یک گل میخ الماس کوچک (۱۶ اینچی) یا یک قطعه آویز ساده یا حتی یک چوکر استفاده کنید ، تا خط گردن خود را تعریف کرده و صحنه را برای ظاهر لایه لایه خود تنظیم کنید. مرواریدها را فراموش نکنید ، مرواریدهای رنگی همه ی جذابیت هستند و هر چه طول رشته مراوریدی بیشتر باشد بهتر است. از زنجیرطلا هم غافل نشوید اینها همیشه و در همه فصل ها جذابند.

حرف آخر

زنجیر های طلا هم جزء طلای زنانه و هم جزء طلای مردانه هستند و همانطور که گفتیم مناسب استفاده در همه فصل ها هستند.میتوانید از مشاوران ما در انتخاب و خرید طلا در گالری آرسس کمک بگیرید مشاوران ما بهترین ها را در اختیارشما قرار می دهند.امیدواریم تا در فرآیند ست کردن طلا در فصل ها را به شما کمک کرده باشیم و از این مقاله به خوبی بهره ببرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.