ست کردن رنگ ها با طلا زنانه

ست کردن رنگ ها با طلا

ست کردن رنگ ها با طلا زنانه عنوان مقاله ای است که در آن خواهیم گفت با چه رنگ طلایی چه لباسی را ست کنید،به عقیده بعضی رنگ طلا قابلیت ست شدن با همه رنگ ها را دارد، اما اشتباه نکنید فقط تعداد محدودی هستند که به طلا زنانه شما جلوه خاص می بخشند و با رنگ های دلنشین طلا زنانه شما را در چشم بیننده زیبا می کنند.

همانطور که در مقاله های قبلی ست کردن طلا با لباس را گفتیم در این مقاله سعی کردیم به شما کمک کنیم اگر برای طلا زنانه خود رنگی در نظر گرفتید چه در انتخاب بند برای دستبند چه در انتخاب سنگ یا حتی در انتخاب رنگ لباس خود بهتر است آن رنگ را با رنگ طلای خود ست کنید تا خیره کننده تر باشید.

ست کردن رنگ ها با طلا

ترکیب طلای سرد با رنگ های گرم

رنگ های آتشین و جذاب مانند یاقوت،الماس ،سنگهای کهربا نمادی از جاه طلبی با رنگ های سیاه و سفید بسیار عالی به نظر می رسد به عنوان مثال یاقوت ها و سنگهای قیمتی گرم با رنگ های ساده آبی یا بنفش جفت میشوند.برای جسور بودن می توانید از آبی سلطنتی یا به اصطلاح آبی درباری استفاده کنید.

ترکیب طلای گرم با رنگ های سرد

یک علم پشت تطابق رنگ ها در مد وجود دارد. بسیاری از سبک شناسان برای الهام گرفتن به چرخ رنگ مراجعه می کنند .

چرخ رنگ به شما می گوید که هرچه سایه های گرم و خنک در یک طرف را با هم ترکیب شوند ، در نقطه مقابل نیز با هم ترکیب خواهند شد. سنگهای قیمتی عقیق سبز و تیره در ست کردن با لباس زرد یا نارنجی جذاب می شوند.

ایجاد تعادل بین رنگهای خنک و گرم اساساً چیزی است که قابل درک و جذاب و منطقی. سعی کنید جواهرات و لباس ها را به عنوان زیباترین نمونه “طلا زنانه” هماهنگ کنید.

مرواریدهای سفید و لباس های دریایی

شما نمی توانید مرواریدهای سنگی را نادیده بگیرید. درعوض ، متخصصان برای صدف شیرجه می زنند یا مرواریدهای خود را در یک محیط شبیه سازی شده پرورش می دهند.

بنابراین ، نباید شوکه شوید که مرواریدها  سایه های رنگ موجود در دریا را یاد آور شما میشوند. از سنگهای آبی و ساحلی عمیق گرفته تا سبزیجات و خاکستریهای طوفانی ، این سنگهای دریایی با سایه های مختلف آب اقیانوس به بهترین وجه جفت می شوند.

برخی از طلا و جواهرات نسبت به بقیه سبک تر و سخت تر هستند. گوشواره نقره ای ، برای مثال، به خوبی با همه چیز جفت خواهد شد، در حالی که کریستال ها اینگونه نیستند کاملا به عنوان زیورآلات آسان برای پوشیده شدن استفاده ندارند. تابلوهای طلا بین این دو قرار دارند. آنها هنوز هم یک فلز کلاسیک هستند و به همین دلیل کمی ساده تر برای ظاهر استفاده می شوند. اما رنگ های خاصی با آن ست نمی کنند.

طلا زنانه
طلا زنانه

همراهی طلا و جواهرات با سایه ها!

کدام سایه ها با جواهرات طلا همره میشوند؟ برای فهمیدن این موضوع ، ما برت تئودورا ، سبک مشهور را  برای مهارت و دانش متخصص خود به کار گرفتیم و از او خواستیم که رنگی را که فکر می کند به بهترین وجه با فلز طلا جفت شود ، انتخاب کند. و گفتن اینکه او برخی از رنگ های واقعاً باور نکردنی را انتخاب کرده است، یک نکته ناچیز است. از غیرمنتظره ترین جفت شدن (طلا با زمرد) گرفته تا کمی راحت تر (سیاه با طلا) ، تئودورا همه این موارد را نام برده است که در مقاله ای به طور جداگانه  به آن میپردازیم.

 

حرف آخر

در ترکیب رنگ ها و انتخاب رنگ طلا میتوانید از گالری طلا آرسس گلد کمک بگیرد ما در گالری طلا آرسس گلد مشاوره رایگان  میدهیم و با تنوع زیاد در طلا زنانه بهترین خدمات را ارائه میدهیم.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.