معنای انگشتر طلا در هر انگشت

معنای انگشتر طلا در هر انگشت

معنای انگشتر طلا در هر انگشت را می دانید؟ شما هنگام استفاده از انگشتر کدام انگشتتان را انتخاب می کنید؟در مقاله راهنمای سایز انگشتر می توانید سایز هر کدام از انگشت هایتان را اندازه بگیرید.

وقت انتخاب است

جالب است بدانید، دوست داشتن انگشترهای طلا سابقه ای طولانی با بشر دارند. آنها توسط پادشاهان ، بازرگانان و افراد عادی برای انتقال پیام ها استفاده می شدند و در بعضی مواقع قدرت ،اعتماد و عشق را نشان می دادند. و مطابق با پیام هایی که بر آن دلالت می کنند ، بر روی انگشتان مختلف پوشیده می شوند. بنابراین قبل از خرید انگشتر طلا ، خواندن این مطلب که هر انگشت در مورد شما چه می گوید ،پیشنهاد میشود ، در رابطه با معانی انگشتر در انگشت های مختلف دست میتوانید از فروشندگان گالری طلا نیز سوال کنید.

معنای انگشتر طلا در هر انگشت

انگشت کوچک

نام گذاری شده به نام عطارد است ،و به نوعی جزء اولین انتخاب آقایان برای انگشتر طلا از دسته طلای مردانه است و در بریتانیا و هچنین سایر کشور های غربی رایج است نماد آن با عنصر جیوه در ارتباط است و هیچ معنا و مفهوم فرهنگی و دینی ندارد بیشتر به این معناست که فرد دارای قدرت ارتباط و هوش زیاد است. در بعضی موارد جداشدن از دیگر انگشتان را به معنای “چشمک زدن” برداشت می کنند.

پیشنهاد می کنیم برای انگشت کوچک خود طرح های شلوغ و چشمگیر را انتخاب کنید.

 انگشت حلقه

محبوب ترین انگشت برای انتخاب انگشتر طلا است و در دست چپ در فرهنگ های غربی ،بیشتر در آمریکای شمالی و جنوبی نمایانگر تاهل و تعهد (ازدواج) است، انگشت حلقه نام گذاری شده با نام آپولو است. دارای معانی عشق، خلاقیت ،مهارت ارتباط با افراد است.در دست راست برای مردم هند، روسیه و آلمان نماد یکسانی دارد و معنی بودن در یک رابطه را نه به معنای ازدواج در بر دارد.

جالب است بدانید که در قدیم ، مردم فکر می کردند که یک رگ مستقیم از انگشت حلقه شما به قلب شما وجود دارد ، آن را “رگ عشق” نامیدند. به همین دلیل این انگشت را برای پوشیدن انگشتر عروسی انتخاب کردند. در باوری دیگر می گویند حلقه های طلا عروسی روی انگشت حلقه تا حدودی در اواسط قرن بیستم واقعاً محبوب نبوده است. مردان غربی که در اوایل قرن بیستم به جنگ می روند ، اغلب انگشترهایی داشتند که باعث می شد در مورد عزیزان خود فکر کنند. به این ترتیب ، حلقه های عروسی بیشتر محبوبیت پیدا کرد.

انگشتر طلا
انگشتر طلا

انگشت میانی

میدانستید انگشت میانی شما جسور ترین و بزرگترین انگشت دست شماست و میتواند به نوعی نمایانگر مردانگی باشد، به دلیل موقعیت مرکزی نماد تعادل و نظم است به نام زحل شناخته شده است. به دلیل مجاورت با انگشت اشاره استفاده از انگشتر های بزرگ در این انگشت باعث کند شدن کار شما می شود.

اگر قصد انتخاب انگشتر طلا برای انگشت وسط خود را دارید به دلیل دیده شدن زیاد این انگشتتان از انگشتر های ساده و باریک استفاده کنید. و اگر انگشتر های بزرگ اذیتتان نمیکند پیشنهاد می کنیم از نماد ماه تولد خود برای این انگشت استفاده کنید.

بعضی از افراد معتقدند که استفاده انگشتر طلا در انگشت میانی دست راست بر قابلیت های فرد در تصمیم گیری درست و استقلال فکری دلالت می کند و این فرد صلح را برقرار خواهد کرد این عقیده در چین رایج است و در عین حال استفاده از انگشتر طلا در انگشت میانی سمت چپ هیچ مفهومی را به دنبال ندارد و اگر فقط به دنبال توجه و زیبایی هستید و فکری پیچیده دارید پیشنهاد می کنیم از این انگشت برای انگشتر استفاده کنید.

انگشت اشاره

چپ دست هستید یا راست دست ،استفاده از انگشتر طلا در این انگشت و در دست فعال شما نمایانگر رهبری، عزت نفس و اقتدار است. و جالبتر اینکه در دست مخالف نمایانگر پذیرش رهبری از سوی دیگران است. اگر دقت کرده باشید شاید به همین دلیل است که پادشاهان و ملکه ها در این انگشت خود انگشتر طلا دارند و درنگاه اول باعث میشوند تا بازدید کنندگان دستشان را ببوسند. این انگشت با نام ژوپیتر یاد می شود. و به شما پیشنهاد می کنیم برای این انگشت نیز از انگشتر های ساده استفاده کنید.

انگشت شست

مردانی که تصمیم میگیرند تا انگشت شست خود را برای انگشتر طلا انتخاب کنند نمایانگر ثروت و نفوذ هستند. و این قطعا جسورانه ترین انتخاب است و مانند انگشت کوچک جدا از بقیه انگشتان است و بسیار جلب توجه می کند.

به گفته بعضی انگشتر طلا در انگشت شست دست راست نمایان کردن قدرت را به رخ میکشد، که البته در این موضوع نیز چینی ها برعکس این را میگویند که نمایان گر انعطاف پذیری و قابلیت تطابق با دیگران وخواسته هایشان است و آنها ادعا دارند که انگشتر درانگشت شست دست چپ نشان از مدعی بودن و اعتماد به نفس بالای فرد است.

حرف آخر

انگشتر طلا در هر انگشت معنای خاص خود را دارد با مطالعه مقاله “طلا را مطابق با رنگ پوستتان بخرید” می توانید علاوه بر توجه به این معانی در رابطه با انگشتر به رنگ پوستتان هم توجه کرده و بهترین ها را انتخاب کنید.حال که معنای انگشتر طلا در هر انگشت را متوجه شدید با دقت بیشتری انتخاب کنید در این راه گالری  طلا آرسس گلد شما را همراهی خواهد کرد.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.