درباره گالری طلا آرین گلد

 

“آرین گلد“ یک برند ثبت شده با نام اصیل ایرانی و ریشه شناختی پارسی باستان، در زمستان ۱۳۹۸، به همت تیمی جوان،خلاق و ایده پرداز با مدیریت آقایان آرین سیامکی پور و مجید امینی و حمایت شرکت آرین گلد متولد شد و فعالیت خود را در زمینه طلا زنانه و طلا مردانه به صورت رسمی در مرکز تجاری ارگ تجریش، آغاز نمود.

گروه گالری آرین گلد

این گروه توانست با تشخیص نیاز مشتری، ایده های نوآورانه خود را با نگاه خاص و سنتی گروه آرین، همگام و همپا با سیر تحولات فرهنگی جامعه و تغییر اندیشه های تحت تاثیر تحولات جاری، ترکیب و به شیوه ای نوین ارائه نماید.

طراحان آرین گلد همواره در تلاشند تا ایده های پویا و خلاقانه خود را با عشق و علاقه ارائه دهند و با حمایت و اعتماد مردم عزیز به برند مردمی تبدیل شوند.

هم قطار شدن با شرکت آرین گلد

گفتنی است شرکت آرین گلد با بیش از ۳۰ سال سابقه از سال ۱۳۶۸ با تکیه بر شعار“ نوآوری و ارائه محصولات منحصر به فرد“ فعالیت خود را آغاز نموده است.
پیرو این شعار و وفاداری به آن، طی ده سال اولیه موفق به خلق مدلهای زیبایی شده است که از آن جمله، رونمایی از رشته زنجیر های زینتی در سال ۱۳۷۸ را به عنوان نقطه عطفی در سابقه فعالیت های آرین گلد را می توان نام برد. از لحاظ خاص و بدون محدودیت بودن طرح ها و تولیدات زنجیر طلا آرین نیز میتوان به زنجیر های دیپلمات، پروفیل های پیچ ،… اشاره کرد.
شرکت آرین گلد با جاگیر شدن در میان برند های خوشنام و مشهور صنف طلا مصمم شد تا از سایه ها خارج شده و برای حفظ جایگاه و حضور پررنگ در بازار فروش و ارتباط پیوسته با مشتریان و آحاد مردم با آرین گلد هم قطار شود.

 

امید است تا با حمایت و اعتماد مردمی به سوی آینده ای روشن گام برداریم و روزی در کنار بزرگ ترین تولیدکنندگان صنف طلا و جواهرات بایستیم.
شایان ذکر است که گروه طلا و جواهر آرین هیچ شعبه ای ندارد.

حمل سریع رایگان

باز پرداخت پول

خرید امن

بهترین قیمت