راهنمای خرید دستبند طلا

راهنمای خرید دستبند طلا

در هنگام خرید دستبند طلا میدانید چه دستبندی را انتخاب کنید که با همه لباس هایتان ست شود؟یا هنگام خرید چطور می توانید از همه دستبند ها استفاده کنید؟برای خرید به دستبند های النگویی فکر میکنید؟ شما از چه سبک دستبندی استفاده میکنید؟ شما هم در بین اولین خرید طلا از دسته طلای زنانه ،دستبند انتخاب میکنید؟ در این مقاله سعی کردیم راهنمای خرید دستبند طلا مناسب را برای شما جمع آوری کرده و در انتخاب هایتان به شما کمک کنیم.

مچ دستت و زیبا کن

دستبند طلا یکی از اکسسوری های جذاب طلا زنانه است که خیلی زیرکانه به استایل شما، جذابیت و زیبایی خواهد بخشید، دستبند طلا و انگشتر طلا جلوه های زیبای طلا زنانه را هم به رخ بیننده هم به رخ خود شما خواهد کشید و شما با هر بار نگاه کردن به دستتان احساس خشنودی شیرینی را تجربه خواهید کرد.

قدمت دستبند های طلا به ۲۵۰۰ سال پیش یعنی تمدن سومری ها و بعد از آن توسط مصریان پوشیده شده است بر میگردد. استفاده از دستبند در زنان و مردان نشان از ثروت و شکوفایی است.

دستبند طلا از گزینه هایی است که میتوانید به عنوان هدیه انتخاب کنید هدیه ای به عنوان قدردانی ،که در مچ دست جای میگیرد تا همیشه در برابر چشم شما باشد و یادآور احساس شما برای شخص مقابل است.

راه های مراقبت از دستبند طلا

توصیه ما به شما این است هنگامی از دستبند استفاده کنید که زیاد با دست های خود کار نمیکنید. البته که در هر صورت امکان نزدیکی دستها بهم یا خوردن دست به جسمی سخت هست و باعث شکستن یا ضرب دیدن یا خط افتادن بر روی دستبند طلا می شود اما باید مراقبت کنید. شایان ذکر است که در هر صورت مراقب طلا زنانه خود باشید، آنها ظریف و شکننده هستند و نیاز به توجه و مراقبت دارند.

پیشنهاد می کنیم به دنبال طلای مقاوم بگردید. حال چطور یک دستبند مناسب بخریم:

قدم اول برای خرید دستبند

قطعا در هنگام خرید دستبند نمیخواهید که دستبند از دستتان بیفتد یا برای دستتان تنگ شود ،پس اول از همه اندازه ی مچ دست خود را بشناسید ،اندازه بگیرید و بعد برای خرید اقدام کنید:

  1. مچ دستتان را از زیر استخوان مچ جایی که معمولا دستبند می بندید، با یک نوار اندازه گیری یا کاغذ اندازه بگیرید.
  2. اگر از کاغذ ساده برای اندازه گیری استفاده میکنید بهتر است اندازه ها را با استفاده از خطکش روی آن بنویسید.
  3. به اندازه ای که دوست دارید دستبند در دستتان شل باشد می توانید ۲٫۵ تا ۳٫۵ سانتی متر به اندازه ای که گرفته اید اضافه کنید.

نکته مهم که باید گفته شود!

در طول روز و در گرما و سرما امکان تغییر سایز دست ممکن است پس در طول روز ۳-۴ بار اندازه گیری کنید، در گرما و سرما به صورت جداگانه اندازه گیری کنید تا اندازه دقیق را بدست آورید.یادتان باشد اندازه مناسب برای دستبند زنانه ۷ و برای مردانه ۸ رایج است.

قدم دوم را بردارید

طلای زنانه پر از تنوع ،ظرافت و جذابیت و زیرکی است، دستبند های طلا هم از این قاعده مستثنی نیستند و انواع متنوعی دارند که هر کدام جلوه و زیبایی خاص خود را دارند. و معمولا بر اساس بودجه و لباس انتخاب می شوند. بعضی از این انواع را برای شما توصیف می کنیم:

انواع دستبند

دستبند النگویی:

خود به صورت ساده و باهوش میتوانند یک ظاهر را جلا بدهند، میتوانند ترکیب شوند، معمولا قیمت بالایی دارند، گرم بالایی دارند و معمولا از نظر کیفیت عالی هستند. دستبند النگویی در میان طلا زنانه طرفداران خاص خود را دارد.

دستبند زنجیری:

در نوع خود جزو دستبند های کلاسیک به شمار می رود و طرفداران بسیاری دارد. و جزو در دسترس ترین دستبند ها است و شما میتوانید انواع مختلفی از دستبند های زنجیری با عیار ۱۸ را در بیشتر طلا فروشی ها پیدا کنید.

عموم مردم جهان بیشتر از دستبندهای زنجیری و النگویی استفاده میکنند این نوع از دستبند ها هیچگاه از مد نمی افتند و با بیشتر لباس های شما قابل ست شدن هستند.

دیگر دستبند های طلا زنانه در سبک های مختلف هستند، سبک ها بر حسب مد روز و سنت ها و رسوم مرسوم دسته بندی می شوند.

از سبک های مختلف دستبند طلا میتوان دستبندهای بافت ،کشویی، مهره ای ،کاف و مرواریدی را میتوان نام برد.

حرف آخر

برای ست کردن دستبندطلا خود با رنگ پوست یا ست کردن با لباستان می توانید به مقالات قبلی مراجعه کنید. از مشاوران گالری طلا آرسس نیز میتوانید برای خرید دستبند طلا راهنمایی بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.