داستان مد بودن همیشگی زنجیر طلا

داستان مد بودن همیشگی زنجیر طلا

داستان مد بودن همیشگی زنجیر طلا از آنجایی شروع میشود که نحوه نگاه شما به بیرون ، همیشه درباره نفس درونی شما صحبت خواهد کرد. نحوه لباس ، طلا و جواهرات، استفاده از لوازم آرایش و لوازم جانبی همیشه در مورد شخصیت ، کلاس ، رفتار و سبک زندگی شما همیشه حرفی برای گفتن خواهد داشت. و نیازی به گفتن نیست ، هیچ کس نمی خواهد فقط از طرز لباس پوشیدن ، “عقب مانده و وحشیانه” تلقی شود. اما حقیقت سخت این است که در واقع می تواند برای شما اتفاق بیفتد ، به خصوص اگر در کانون توجه قرار داشته باشید و با جدیدترین تحولات دنیای مد به روز نیستید. از لباس گرفته تا کفش ، جواهرات و لوازم جانبی ، مد جنبه گسترده ای دارد که دامنه آن بیش از آنچه که این مقاله ارائه می دهد نیاز دارد.

اگر بیشتر به جواهرات ، به خصوص زنجیر و گردنبند علاقه دارید ، با این حال ، مطمئناً یک یا دو مورد از آن را درک خواهید کرد. نقره ، تیتانیوم ، طلا ، فولاد ضد زنگ و پلاتین برخی از رایج ترین فلزات است که در ساخت جواهرات بویژه گردنبند و زنجیر مورد استفاده قرار می گیرد . البته آلیاژها و انواع فلزات دیگر نیز وجود دارند.

با این حال ، برخی از دلایلی که زنجیرهای طلا همیشه مد هستند ، در اینجا آورده شده است.

زنجیر طلا
زنجیر طلا

دلایل مد بودن همیشگی زنجیر طلا

رنگ طلایی زیبا است

یکی از بهترین موارد در مورد طلا این است که از رنگ و درخشندگی طبیعی برخوردار است. از نظر تاریخی ، این فلز برای یادآوری مردم باستان از خورشید استفاده شده است. علاوه بر این ، اثرات عناصر را لکه دار ، محو یا تسلیم نمی کند. چه از جنس طلای باشد و چه ۱۰۰٪ طلای خالص ، رنگ زرد یا طلایی باعث می شود که این زنجیره همیشه از نظر بسیاری جذاب باشد. و ما نمی توانیم از این واقعیت که مد به شدت به سبک و زیبایی متکی است ، فاصله بگیریم.

 

طلا لوکس است

اگر در مورد برخی از گران ترین مواد فلزی دنیا از جهان سؤال کنید ، بیشتر افراد طلا را در لیست پاسخ های خود قرار می دهند. گرچه ممکن است قیمت آن از کشور به کشور دیگر و از یک منطقه به منطقه دیگر متفاوت باشد ، اما متوسط ​​قیمت طلا در هر جایی از ۵۰ تا ۱۰۰ دلار برای هر گرم متغیر است. به همین دلیل ، زنجیر طلا در سراسر جوامع بسیار ارزشمند هستند و این یکی از دلایلی است که همیشه مد به حساب می آید.

 

تنوع

نکته خوب دیگر در مورد زنجیر های طلا این است که نسخه های مختلفی برای انتخاب یکی از آنها در دسترس هست. در بیشتر موارد ، زنجیر طلا هرگز از طلا خالص ساخته نمی شوند. بلکه با فلزات دیگری مانند نقره ، نیکل ، مس و روی ترکیب می شود. در چنین مواردی ، محتوای طلا در زنجیر از نظر کارات (K) / قیراط (CT) بیان می شود. مقدار کارات به محتوای طلا در آرایش کلی اشاره دارد.

 

به عنوان مثال ، یک زنجیر طلای ۱۸ عیار حاوی ۷۵٪ طلا و ۲۵٪ سایر فلزات در ثانیه است ، در حالی که یک زنجیره طلای ۱۲ عیار دارای ۵۰٪ طلا و ۵۰٪ سایر فلزات در ثانیه است. در بیشتر موارد ، زنجیر با درصد بیشتر طلا هزینه بیشتری خواهد داشت. علاوه بر این ، انواع مختلفی از طلا از جمله طلا زرد ، سفید ، گل رز نیز بسته به نوع آلیاژ متشکل از آن وجود دارد. این گزینه گزینه های مختلفی را برای کاربر ایجاد می کند ، به این معنی که می توانید گزینه زنجیر طلا را انتخاب کنید که به بهترین شکل با چهره ، سبک و لباس شما مناسب باشد.

 

بنابراین ، زنجیر های طلا برای اکثر لباس ها ، مواقع و لباسهای جنس پوست عالی است. آنها همچنین برای دسته های  طلا مردانه و طلا زنانه به طور یکسان بسیار جذاب هستند. بسته به مقدار طلا موجود در زنجیر ، می توانید به راحتی آن را تهیه کنید که مناسب بودجه شما باشد. و به لطف اینترنت ، می توانید به راحتی بصورت آنلاین و بدون ترک آسایش خانه یا محل کار خود ، معاملات بسیار جذاب زنجیرهای طلا را از فروشگاههای معتبر مانند گالری آرسس انجام دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *