بررسی طلا و جواهرات مراسم مت گالا ۲۰۱۹

بررسی طلا و جواهرات مراسم مت گالا 2019

بررسی طلا و جواهرات مراسم مت گالا ۲۰۱۹،در مقاله قبلی طلا و جواهرات را در مراسم اسکار ۲۰۱۹ بررسی کردیم، در این مقاله سعی کردیم به گوشه ای از مراسم مت گالا سرک بکشیم و طلا و جواهراتش را بررسی کنیم.

این مراسم خیریه با شکوه با حضور سلبریتی ها و ستارگان جهان هر ساله در دوشنبه ماه مه به میزبانی موزه هنر Met Gala برگزار میشود و جزو با شکوه ترین و پرمخاطب ترین مراسم ها است.این مناسبت با لباس ها و اکسسوری های جسورانه و خلاقانه هرساله با جذابیت و قدرت بیشتری برگزار می شود. و مراسم مت گالا ۲۰۱۹ با حمایت برند گوچی با موضوع “اردو” برگزار شده است.

مهیج ترین قسمت این مراسم فرصت های خلاقانه استایل است، با لباس های رنگارنگ ، حجمی ، درخشان و منظم. البته این بدان معناست که بسیاری از جواهرات تعریف شده برای دسترسی ، تزئین و برجسته کردن فاکتور “اردوگاه” در هر نگاه به معرض نمایش گذاشته شده است.

گالری طلا
گالری طلا

لیدی گاگا ستاره ای که لباس تیفانی را داشت. جواهراتش نیز همانطور که در گلدن گلوب و اسکار امسال بود. گردنبند پروانه ای الماس او از مجموعه Tiffany Blue Book 2019 با گوشواره های یاقوت کبود ، اسپینل و روبان و گوشواره های گل میخ الماس تکمیل شد. آنها بزرگترین یا بی نظیرترین سنگهای قیمتی نبودند ، اما نقوش پروانه ای در گردنبند و مخلوط سنگها مطمئناً متناسب با موضوع اردوگاه بودند.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

گردنبندهای طراحان نوظهور نیز در نمایشگاه MET Gala حضور داشتند: لیلی سینگ گردنبند دست ساز Pentágono با یک آمتین نادر و الماس را که به طرز نامرئی در طلای صورتی ایجاد شده توسط طراح طلا و جواهر فرانسوی-شیلی ، خوزه ماریا گوشی ، پوشیده بود.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

رقابت با موهای عظیم خاص ، و لباس های بازیگوش هیچ شاهکار کوچکی نیست ، اما جواهرات برند های بولگاری ، کارتیه و هری وینستون همه موفق به حل این چالش شدند. ادای احترام جنیفر لوپز به موضوع اردوگاه ، یک لباس پر زرق و برق با گردنبند درخشان بود که با ست گردنبند هری وینستون ‘Purple Dragon’ با یک یاقوت کبود بنفش ۶۵٫۳۲ قیراطی در یک الماس ۱۲۹٫۴۸ قیراطی تزئین شده و تزئین شده بود.

بازیگر زن لیلی کالینز به زیبایی درخشش لباس ، با موهای گلدار و یک گردنبند جواهرات  Cartier ‘بزرگی’ با زمرد ، کریستال سنگ ، اونیکس ، لاک سیاه و الماس و گوش دادن به گوشواره هایی از همان برند وفادار بود. حلقه با الماس در طلای سفید ۱۸K. بولگاری برخی از باورنکردنی ترین دستبندهای عصر را بر روی مدل نائومی کمپبل به نمایش گذاشت – دستبند میراث الماس (در سال ۱۹۵۹) قبلاً روی فرش قرمز مورد علاقه بازیگران بازیگر ریز ویترسپون ، جنیفر گارنر و جولیا رابرتز پوشیده شده است.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

جواهرات مردانه بیش از آنچه که قبلاً دیده بودیم ، سر و صدا راه انداختند: رامی ملک در بروش کارتیه د پانتره در زمرد ، نیک جوناس در مجموعه ای از سنگهای چوپارد – گردنبندی با ۶۰٫۰۲ قیراط الماس که از طلای سفید از مجموعه “تزیینات توری گرانبها” ساخته شده ، با طلای سفید ساخته شده است ، حلقه ای که شامل ۳٫۰۷ قیراط الماس برش خورده به رنگ طلای سفید از طلای زیبا از مجموعه سبز “است. یک ساعت که شامل ۳۸٫۳۰ قیراط الماس است که از مجموعه “Imperiale Collection”  با طلای سفید تشکیل شده است. شهرت بزرگ اردوگاه – روپائول – گردنبند تابستانی دیوید وب را با روبلت ، الماس ، مینای سیاه ، طلای چوبی و پلاتین ، انگشتر “ژئودزیک گنبد” با الماس ، طلا و پلاتین پوشیده بود.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

گوشواره های قطره برای بسیاری از افراد مشهور این لایحه مناسب است ، در حالی که مایلی سایرس برای الماس جواهرات نسخه های طلای سفید Bulgari تصمیم گرفت. سیننا میلر ، نائومی اسکات و امیلی بلانت همه گوشواره های الماس بولگاری مسیکا را به شکل های پویاتری انتخاب کردند. برای طرفداران الماس بی رنگ که در این رویداد شرکت می کردند ، جواهرات مسیکا طرح های جسورانه ای را در پالت های رنگی محدودتر ارائه دادند.

نکته جالب توجه در مورد ۲۰۱۹ MET Gala این است که به همه میهمانان این فرصت را می دهد که قانون شکنی کردن در مورد اینکه شما چه جواهراتی باید بپوشید مشکلی ندارد ، چه نوع و سبک هایی متناسب باشد و هم باید یک ظاهر زیبا داشته باشد.جواهرات انتخاب شده برای این مناسبت ، سرگرم کننده ، شعله ور و پر از رنگ بودند.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.